Wojownicy znad morza

Sojusz OGAME uni 64 Wojownicy znad morza


#1 2009-02-12 15:02:16

5476

Szpieg

Kategorie

Dodać jeszcze jakieś kategorie, rozdziały for?

 

#2 2009-02-12 15:08:40

Skywalker

Zbanowany

9086349
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Kategorie

Myśle, że spam rzeczywiście może być przyczyną odejść niektórych graczy z soja. A wiec przydał by się SHOUTBOX.

Forum dla gości powinno być jakimś odrębnym forum, gdyż goście nie powinni móc zaglądać w sprawy wewnętrzne sojuszu...

Jeśli chcielibyście to mogę poprowadzić dział podsumowania, w którym zawarte by były przyrosty poszczególnych graczy w tygodniu, miesiącu...

Offline

 

#3 2009-02-12 15:35:52

majki13

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kategorie

Ja rowniez uwazam ze dla gosci powinna byc odrebna strefa mysle tez ze przydala by sie taka kategoria jak rw w ktorej kazdy zamieszczal by swoje najlepsze ataki badz udane obrony:p oczywiscie z tego uni mysle ze w strefie dla gosci powinny byc warunki rekrutacji zeby kazdy kto wchodzi na nasze forum wiedzial jakie kryteria musi dokladnie spelniac. I moze jeszcze zrobimy cos takiego ze kazdy kto chcial by wstapic do naszego sojuszu musi zlozyc podanie na forum zeby wszyscy czlonkowie mogli razem zdecydowac czy go bierzemy czy nie.
Mysle ze przydala by sie jeszcze taka kategoria w ktorej kazdy mogl by napisac co mu sie w naszym sojuszu nie podoba, co by zmienil, mozna by rowniez umieszczac tam kordy graczy ktorzy dzialaja nam na nerwy:p. Mysle ze skoro nie mamy jeszcze w radzie soja obsadzonych wszystkich funkcji to mozna zrobic kategorie w ktorej zglaszali bys my swoje kandydatury i robilibysmy glosowania

Ostatnio edytowany przez majki13 (2009-02-12 15:41:25)

Offline

 

#4 2009-02-12 15:42:53

Skywalker

Zbanowany

9086349
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Kategorie

http://www.wzm.pun.pl/viewforum.php?id=7 Tu możesz wklejać RW
Reszte popieram

Offline

 

#5 2009-02-12 15:48:51

5476

Szpieg

Re: Kategorie

majki13 napisał:

Ja rowniez uwazam ze dla gosci powinna byc odrebna strefa mysle tez ze przydala by sie taka kategoria jak rw w ktorej kazdy zamieszczal by swoje najlepsze ataki badz udane obrony:p oczywiscie z tego uni mysle ze w strefie dla gosci powinny byc warunki rekrutacji zeby kazdy kto wchodzi na nasze forum wiedzial jakie kryteria musi dokladnie spelniac. I moze jeszcze zrobimy cos takiego ze kazdy kto chcial by wstapic do naszego sojuszu musi zlozyc podanie na forum zeby wszyscy czlonkowie mogli razem zdecydowac czy go bierzemy czy nie.
Mysle ze przydala by sie jeszcze taka kategoria w ktorej kazdy mogl by napisac co mu sie w naszym sojuszu nie podoba, co by zmienil, mozna by rowniez umieszczac tam kordy graczy ktorzy dzialaja nam na nerwy:p. Mysle ze skoro nie mamy jeszcze w radzie soja obsadzonych wszystkich funkcji to mozna zrobic kategorie w ktorej zglaszali bys my swoje kandydatury i robilibysmy glosowania

Dla gości jest dział już od początku i każdy nie zarejestrowany użytkownik może tam pisać wszystko.
Co do Podań, muszą zgodzić się admini, ja też jestem za, tak samo mam w sojuszu na innym uni, że admin wkleja podanie na forum i każdy się wypowiada TAK/NIE/OBOJĘTNIE,itp
Więc niech któryś z adminów tu napisze czy się na to zgadza, czy woli bez pytania członków przyjmować i odrzucać jak mu sie to podoba, ale myśle że po to jest sojusz żeby własnie dzielic sie tym z innymi.
Wiec prosze ktoregos z admina o zdanie, to wtedy założymy nowy dział "PODANIA"

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaaklasa.pun.pl www.czatus.pun.pl www.xintera.pun.pl www.avadakedavra.pun.pl www.zaradnych.pun.pl